O Nas

Deklaracja programowa

"Współtwórz najlepszy symulator menedżera piłkarskiego on-line i graj za darmo!"

Nasze dziesięć zasad Soccer Managera

 1. Gra w Soccer Manager jest bezpłatna. Uważamy, że zawsze powinna być bezpłatna i za darmo dostępna dla każdego, niezależnie od kraju.


 2. Naszym zdaniem Soccer Manager jest najlepszym na świecie menadżerem piłkarskim online, jednak będziemy kontynuować ciężką pracę doskonaląc jego nowe właściwości i ulepszenia.


 3. Soccer Manager is the peoples game, developed by soccer fans for soccer fans. Therefore we welcome any ideas and suggestions you have for making 'your' game better. Already, many ideas that have been submitted to us via the community forums have since become key features of Soccer Manager.


 4. Wierzymy w rosnącą przyjazną społeczność związaną z grą menedżera piłkarskiego, w której ludzie uczestniczą, mają przyjemność z gry i zawierają nowe znajomości.


 5. Strona generuje przychody poprzez reklamy i sprzedaż jakieś dodatkowe opcjonalne dodatki gry w Sklepie SM. Przychody te są wykorzystywane przede wszystkim w celu prowadzenia gry prowadzenie i finansowanie dalszego rozwoju. Soccer Manager uważa, że ​​to pokolenie przychody powinny zawsze być wykonywane w sposób otwarty, uczciwy i etyczny:
  • Nie umieszczamy reklam, które naszym zadaniem są niemoralne bądź niestosowne dla nieletnich; np. bronie palne, bronie, alkohol, narkotyki itd.
  • Reklamy, które wyświetlamy są związane z tematyką serwisu, nie jest ich dużo i są tak umieszczone by nie przeszkadzać ci w czerpaniu przyjemności z gry.
  • Nie używamy reklam typu 'wyskakujące okienko', 'pływające', 'pełno-ekranowe' a także reklam szpiegujących lub innych, które powodują frustrację u użytkowników.
  • Nie używamy trików, kłamstw lub sprytnych technik sprzedażowych aby wypromować produkty, które oferujemy w sklepie SM.


 6. Soccer Manager nie promuje i nie zachęca do przemocy, nienawiści rasowej, seksizmu czy jakiejkolwiek innej formy dyskryminacji. Dążymy do uczynienia Soccer Managera miejscem darmowej rozrywki i przyjemności dla ludzi we wszystkim wieku, wszystkich ras, religii i pochodzenia. Każdy jest zaproszony.!


 7. There is a philosophy at Soccer Manager that the customer comes first, and as a result you can rest assured that there is an extremely hard working and dedicated team, working with the intention to keep 'your' favourite soccer manager game running as smoothly as possible.


 8. Sprzedajemy pewne dodatki do gry wraz z towarem w sklepie SM. Mimo to, mamy powody by sprzedawać a nie udostępniać je za darmo. Cena zawsze będzie możliwie najniższa za opcjonalne rozszerzenia do gry, które podwyższą zabawę ale nie zapewnią przewagi w grze nad innymi menadżerami którzy ich nie zakupili. Przykłady poniżej:
  • Jeśli damy każdemu jego własny świat gry za darmo to gra zostanie zalana przez puste światy gry a to zrujnuje jej społecznościowy charakter.


 9. There is a great 'family' atmosphere amongst those who work at Soccer Manager, keeping to one of our principles that the work environment can and should be fun.


 10. Naszą ostatnia fundamentalna zasada jest taka sama jak pierwsza. Soccer Manager jest darmowy dla wszystkich, zawsze będzie darmowy dla wszystkich i zawsze będzie stawał się lepszy.!

Warunki użytkowania | Kodeks postępowania | Polityka Prywatności | Mapa strony | O Nas | Skontaktuj się z Nami

© 2005-2019 Soccer Manger Ltd. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki firmowe są własnością ich posiadaczy.